DTF друк на футболках

Якщо ви маете свій магазин сувенірів чи майстерню по пошиттю одягу та Вам необхідно друкувати зображення або логотипи на тканині, ви маете можливість замовити друк заготовок для термотрансфера або безпосередньо друк на ваших виробах.

DTF друк на футболках в Україні це порівняно новий спосіб друку на текстилі. Друк виконується на спеціальну плівку, а потім переноситься з плівки на футболку. Перевагою DTF друку є наявність білого кольору та можливості друку у фото якості. Принти на футболках і світшотах, зроблені за допомогою DTF друку, добре себе зарекомендували як у маркетингових так і в особистому використанні.

DTF друк на футболках

У нашій друкарні Panda Print ви зможете замовити DTF друк на футболках, толстовках, худі та іншому текстилі. Також ми можемо допомогти пошити необхідний Вам текстиль, у нас є досвід пошиття футболок, фартухів, скатертин накидок на стільці.

Якщо Ви не можете підібрати макет для нанесення, наш дизайнер завжди готовий Вам допомогти з підбором та обробкою зображення. Щоб зробити замовлення, Вам потрібно зателефонувати або написати нам і надіслати картинку, яку Ви хочете нанести на футболку або худи. Ми використовуємо лише якісні витратні матеріали та заготівлі. Якщо ви хочете подивитися, спробувати футболки та приклади друку на футболках, приходьте до нас в офіс друкарні. У нас завжди є приклади які ми з радістю Вам покажемо. Замовити DTF друк.

Також у деяких випадках може бути більш підходящий варіант виготовлення зображення з термоплівки. Такий тип друку має свої переваги. Наприклад, може використовуватися дзеркальна плівка, плівка з ефектом голограми або алмазної крихти.

Вартість друку

Формат1-1011-…
А3
А4
А5

Для замовлення напишіть нам у Telegram

Термін друку від 1 дня (залежно від тиражу та наявності матеріалів для друку) Зразки друку Ви можете подивитися в нашому Instagram або особисто у нас в офісі.

Вартість друку на наших футболках ви можете подивитися на сторінці Друк на футболках

dtf друк
DTF друк
друк на футболках
Термоплівка з ефектом золотої голограми